Bezárás

TÁJÉKOZTATÁS

Értesítjük a Tisztelt Lakosságot, hogy a Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház teljes területére 2018. január 24-től visszavonásig LÁTOGATÁSI TILALMAT rendel el.

A hozzátartozóknak a bent fekvő betegek részére a Seregélyesi út 3. sz. alatt található főportán csomagátvételt biztosítunk az alábbi rendben:
- munkanapokon: 8-18 óráig
- szombat, vasárnap és ünnepnapokon: 8-16 óráig

Megértésüket és türelmüket előre is köszönjük.

Kórház vezetősége

• Emberséggel és szaktudással {a betegekért}
    ;

Emberséggel és szaktudással a betegekért

• Emberséggel és szaktudással {a betegekért}
    ;

Emberséggel és szaktudással a betegekért

Cím: 8000 Székesfehérvár Seregélyesi út 3.

Telefon: (22) 535-500

Email: info@mail.fmkorhaz.hu

Megközelíthetőség autóbusszal
  • Vasútállomás felől: 13, 20, 31, 31E, 43
  • Autóbusz-állomás felől: 13, 14, 43, 44
  • Fehérvár Áruháztól: 16, 16A, 31

A székesfehérvári autóbusz menetrendet ide kattintva tekintheti meg.

Látogatási idő
  • Hétfő-Péntek 15:00 - 18:00
  • Szombat, Vasárnap és ünnepnap 14:00 - 17:00

Orvosaink

Keressen orvost

Keressen osztályt

Keressen szakrendelésre

A szakrendelések megtekintéséhez kattintson ide!

Február 14. az epilepszia világnapja2018.02.14.

A mai napon nem csak a szerelmeseké a figyelem, hanem az epilepsziában szenvedőké is. Tekintse meg az alábbi kisfilmet, hogy többet tudjon a betegségről.

Újabb cikk az influenzáról2018.02.13.

A FEOL.hu Dr. Gömöri Gábor higiénes szakorvost kérdezte az influenza járványról. Ajánljuk figyelmükbe a cikket.

Epilepszia világnapja2018.02.12.

Az epilepsziával élők világnapja február 14. 1997 óta.  Szent Bálint tehát nemcsak a szerelmesek, hanem az epilepsziások védőszentje is.

Az epilepszia (visszatér

Tisztelt Látogatónk! Kedves Betegünk!

Dr. Csernavölgyi István főigazgató Fejér Megyei Szent György Kórház

Köszöntöm Önt a Dunántúl legnagyobb kórházának honlapján.

Szeretném, ha megújult honlapunkon betekintést nyerne intézetünk életébe, képet kapna szakmai munkánkról, fejlesztéseinkről, valamint segítséget nyújtana Önnek abban, hogy szükség esetén szolgáltatásainkat igényeinek megfelelően vehesse igénybe.

Több mint száztíz éves múltunk meghatározó erkölcsi és szakmai alapot ad ahhoz, hogy a rászorulók szolgálatában végzett mindennapi munkánkat eredményesen és kitartóan végezzük. Tisztában vagyunk azzal, hogy nem minden esetben tudjuk jelenleg az Önök elvárásait maradéktalanul teljesíteni. Meggyőződésem, hogy kórházunk valamennyi dolgozója nap mint nap arra törekszik, hogy a legmagasabb szakmai tudáson alapuló, odaadó gyógyítóként segítse a hozzá fordulókat. Fejlesztéseinkkel a hitvallásunk alapjaként megjelenő elkötelezett gyógyítást kívánjuk szolgálni.

Minden kedves látogatónknak és betegünknek jó egészséget kívánok a kórház valamennyi dolgozója nevében.

Tisztelettel:

Dr. Csernavölgyi István

főigazgató

Statisztikai adatok

Kórházunk 270.000 lakos teljes körű ellátását végzi, bizonyos szakterületeken azonban a 420000 lakosú megye valamennyi polgárának rendelkezésre áll (pl: ortopédia, idegsebészet,...). Ezen kívül a hematológia, gasztroenterológia és az újszülöttek intenzív ellátásának területén regionális feladatokat teljesítünk.

Fekvőbeteg osztályainkon évi 47.000, szakambulanciánkon, rendelőintézeteinkben és gondozóinkban mintegy kétmillió orvos-beteg találkozás történik évente.

Dolgozói összlétszám: 2784 fő

Ágyak száma: 1066 aktív, 332 rehabilitációs, 218 krónikus