Kitüntetést kapott Dr. Cseh József

2023-08-21 11:00:00

Kitüntetést kapott Dr. Cseh József, Szent György Kórház, Dr. Csermavölgyi István főigazgató

A hagyományoknak megfelelően Szent István napján tartotta Székesfehérvár Önkormányzata ünnepi közgyűlését, amelyen átadták azokat az önkormányzati díjakat és kitüntető címeket, melyekkel a városért sokat tett polgárok munkáját ismerik el. Pro Civitate díjjal tüntették ki Dr. Cseh Józsefet. Az onkológus főorvos 30 évvel ezelőtt hozta létre az az onkológiai fekvőbetegosztályt a Fejér Vármegyei Szent György Egyetemi Oktató Kórházban, majd megalapította a „Rák ellen Fejér Megyében és Térségében" Alapítványt és a Kézenfogva Onkológiai Klubot, amely rendkívül fontos társadalmi feladatot lát el a daganatos betegségben szenvedők rehabilitációjában, a gyógyult betegek testi-lelki gondozásában.

Szívből gratulálunk Főorvos úrnak és minden díjazottnak!

(forrás:okkfehervar.hu)