0-24 órás diszpécser szolgálat

2023-09-01 08:00:00

0-24 órás diszpécser szolgálat , Szent György Kórház, Dr. Csermavölgyi István főigazgató

Ezúton tájékoztatjuk tisztelt betegeinket, hogy a Sürgősségi Betegellátó Osztály főbejáratánál már 0-24 órában működik a diszpécser szolgálat! Az adminisztrációs feladatokon túl munkatársaink feladatköréhez tartozik egyebek mellett a betegekkel, hozzátartozókkal, mentőegységekkel és a betegszállítókkal való kapcsolattartás.

Telefonos elérhetősége: 0622/535-532

A diszpécser szolgálat munkatársai nem adhatnak felvilágosítást az osztályon kezelt betegek állapotáról - azonban információkkal szolgálhatnak arról, mire lehet szüksége hozzátartozójuknak a vizsgálatok ideje alatt, hogy melyik osztályon kerültek elhelyezésre, és, hogy a kórházban tartózkodás alatt mire lesz szüksége. A Sürgősségi Betegellátó Osztályon kezelt betegek állapotáról, a folyamatban lévő vizsgálatokról a kezelőorvos ad minden esetben tájékoztatást a közvetlen hozzátartozók részére.

(fotó: pixabay)