XIII. Fehérvári Orvosnapok

2024-02-02 11:50:00

XIII. Fehérvári Orvosnapok, Szent György Kórház, Dr. Csermavölgyi István főigazgató

Ha február, akkor Fehérvári Orvosnapok. Immár tizenharmadik alkalommal vehetnek részt a programon az alapellátásban és a kórházakban dolgozó szakemberek!

Ma és holnap várják izgalmas és fontos előadások a résztvevőket a Mercure Székesfehérvár, Magyar Király Hotelben. A központi téma idén a kommunikáció.

A program főszervezője Prof. Dr. Izbéki Ferenc, kórházunk osztályvezető főorvosa, oktatási és tudományos orvosigazgató helyettes. A megnyitón részt vett és köszöntőt mondott Mészáros Attila, Székesfehérvár alpolgármestere, Dr. Molnár Krisztián, a Fejér Vármegyei Közgyűlés elnöke és Dr. Bakos Gábor orvosigazgató-helyettes.

Örömmel tölt el bennünket, hogy a rendezvényen tiszteletét tette Dr. Gógl Árpád korábbi egészségügyi miniszter, a Szent György Kórház Alapítvány kuratóriumi tagja, Dr. Török Péter Ádám a Fejér vármegyei családorvosok kollegiális vezetője, valamint Prof. Dr. Bucsi László, intézményünk korábbi főigazgatója.

(Fotók: okkfehervar.hu)