XII. Fehérvári Orvosnapok

2023-02-06 00:00:00

XII. Fehérvári Orvosnapok, Szent György Kórház, Dr. Csermavölgyi István főigazgató

Ismét személyesen találkozhattak Székesfehérváron az egészségügyben dolgozó szakemberek - immár 12. alkalommal szervezték meg a Fehérvári Orvosnapokat a Szent György Kórház szervezésében. A kétnapos rendezvény középpontjában a sürgősségi betegellátás állt.

Az egészségügyi ellátás átalakításáról szóló új jogszabály a sürgősségi betegellátást is érinti. A cél, hogy minden segítségre szoruló beteg – a megfelelő iránymutatás mellett – a megfelelő ellátást kapja, ezzel tehermentesítve a sürgősségi betegellátást. Ezért is volt kiemelten fontos az idei konferencia. Célja pedig minden alkalommal: közösen megoldást találni a felmerülő problémákra!

(fotók: okkfehervar)