2022-06-02 17:50:00

Szülészeti-és Nőgyógyászati osztályunk közönségdíjas lett és elnyerte a “Családbarát Osztály “ címet, Szent György Kórház, Dr. Csermavölgyi István főigazgató

A Magyar Kórházszövetsèg és a Három Királyfi, Három Királylány Mozgalom 2022 èvben is díjazta a családbarát megoldásokban élen járó kórházi osztályokat.

Pályázatával a legjobbak közé bekerült a Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház Szülészeti-és Nőgyógyászati osztálya is.

A díjátadó ünnepséget ma tartották a Magyar Kórházszövetség országos kongresszusán, ahol a családok elismeréseként a fehérvári Szülészeti-és Nőgyógyászati osztály közönségdíjas lett és elnyerte a “Családbarát Osztály “ címet.

Forrás: www.haromkiralyfi.hu