Szakdolgozóink ismét bizonyítottak

2017-10-27 20:00:00

Szakdolgozóink ismét bizonyítottak, Szent György Kórház, Dr. Csermavölgyi István főigazgató

A mai napon került megrendezésre Budapesten, a Lurdy Házban a Szakdolgozói Kamara által szervezett Országos Szakmai Vetélkedő. A rangos eseményt immár nyolcadik alkalommal szervezték meg, a területi versenyek első helyezettjei mérték össze tudásukat. Az egészségügyi intézmények csapatainak a számos feladat mellett újraélesztésből és szakápolói feladatokból is bizonyítaniuk kellett. 20 csapat szállt versenybe az első helyért. A Szent György Kórház Sürgősségi Osztályának Fürge sürgész elnevezésű csapatával szemben azonban senkinek nem volt esélye, az első helyen végeztek, öregbítve ezzel az egészségügyi intézmény és Székesfehérvár hírnevét. A négyfős csapat tagjai: Slett Krisztina, Molnár Ágnes, Zsigmondi Szilvia és Guczogi Gábor.

Gratulálunk nekik!