Polgármesteri látogatás

2017-12-05 15:12:00

Polgármesteri látogatás, Szent György Kórház, Dr. Csermavölgyi István főigazgató
Székesfehérvár polgármestere, országgyűlési képviselője és egészségügyi tanácsnoka is ellátogatott az új Neurológia osztályra.

Régi vágya teljesült az intézménynek, immár korszerű körülmények között, a Hotel épület második emeletén várja a betegeket a Neurológia osztály. Dr. Cser-Palkovics András polgármester, Vargha Tamás országgyűlési képviselő és Östör Annamária egészségügyi- és sporttanácsnok is megtisztelték látogatásukkal intézményünket a jeles esemény alkalmából.

(fmkorhaz.hu fotók: Pápai Barna)

Új neurológiai osztály, polgármester látogatása, Cser-Palkovics András és Dr. Csernavölgyi István

Fejér Megyei Szent György Kórház, Cser-Palkovics András, Dr. Csernavölgyi István

Új neurológiai osztály, polgármester látogatása