Online színház az egészségügyben dolgozóknak

2021-05-10 15:00:00

Online színház az egészségügyben dolgozóknak, Szent György Kórház, Dr. Csermavölgyi István főigazgató

Minden szervezet, vállalat, magánember a maga módján tudja és szeretné megköszönni azt a mindennapos, áldozatos munkát, amelyet az egészségügyi szakemberek végeznek.

A színházak is csatlakoznak – ők ingyenes előadásokkal fejezik ki hálájukat.

Május 12-től ingyen érhetnek el több színházi előadást a kórházi dolgozók. Az akciót kezdeményező JEGYx1.HU közleményt adott ki, amelyben úgy fogalmaznak, hogy így szeretnék megköszönni azt a munkát, melyet a jelenlegi járványhelyzetben végeznek orvosok, ápolók, beteghordók, mentősök egyaránt.

A támogatók között van a székesfehérvári Szabad Színház, a Veres 1 Színház és a Radnóti Színház is. A fehérvári társulat egyik legnépszerűbb, fesztiváldíjas előadása, a Pánik is szerepel az online palettán!

Az előadások 2021. május 12-től, az Ápolók Nemzetközi Napjától kezdve több napon át lesznek megtekinthetők a JEGYx1 streaming portálján, az ezt megelőző időszakban pedig az érintettek a tájékoztató oldalon informálódhatnak.