Nemzetközi oltóhely a fehérvári kórházban!

2023-09-27 14:50:00

Nemzetközi oltóhely a fehérvári kórházban!, Szent György Kórház, Dr. Csermavölgyi István főigazgató

Az Infektológiai osztály Ambulanciáján, a szakorvosi rendelőben – a legmagasabb szakmai színvonalon – az utazásokkal kapcsolatos kötelező és ajánlott védőoltásokon kívül több betegség megelőzését szolgáló védőoltást is kérhetnek a páciensek.

Az Egészségügyi Világszervezet (WHO) évente jelenteti meg az International Travel and Health kézikönyvet, mely a fertőző betegségekkel, illetve az utazásokkal kapcsolatos kötelezően előírt és ajánlott védőoltásokat területenként, országonként részletezi.

Pácienseinket előre egyeztetett időpontban fogadjuk. Célunk, hogy várakozás nélkül, a lehető legrövidebb idő alatt megkapják az érdeklődők a különböző betegségek megelőzéséhez szükséges felvilágosításokat, oltásokat és az ajánlott gyógyszereket.

Részletek:

Fejér Vármegyei Szent György Kórház (fmkorhaz.hu)

(fotó, illusztráció: Pixabay)