Munkavédelem és munkaegészségügy fejlesztése az egészségügyi és szociális ágazatban rendezvény

2019-06-07 13:00:00

Kedves Érdeklődő!

Tisztelettel meghívom

A munkavédelem és munkaegészségügy fejlesztése az egészségügyi és szociális ágazatban rendezvényre!

A rendezvény időpontja: 2019. június 12-én 14 óra

Helyszíne: Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház Székesfehérvár Romhányi

auditóriuma

Címe: Székesfehérvár, Hunyadi úti rendelőintézet 1. szint CT/MR diagnosztika mellett

Parkolási lehetőség a Kórház parkolója (ingyenes), a rendelőintézet parkolója (fizetős), valamint a rendelőintézet mellett a Madách utcában kialakított ingyenes parkolóhelyek.

A rendezvény célja, hogy a munkáltatók és a munkavállalók a munkavédelmi és a munkaegészségügyi szakemberek tudását bővítsük annak érdekében, hogy megelőzzük az ágazatban igen nagy számban előforduló foglalkozási megbetegedéseket, baleseteket. A rendezvény keretében minden résztvevőnek ingyenesen rendelkezésre bocsátjuk azt a kézikönyvet, amely az egészségügyi és szociális ágazatra vonatkozóan tartalmazza mindazokat az ismereteket, amelyek a balesetek, foglalkozási megbetegedések megelőzéséhez, kockázatainak felméréséhez szükségesek, és a baleset vagy foglakozási betegség bekövetkezése esetén követendő eljárásokat is ismerteti. Tájékoztatást adunk azokról az online formájában elkészített és letölthető segédanyagokról is, amelyek a napi munka során a munkavédelmi és munkaegészségügyi szakemberek számára is segítségül szolgálhatnak.

A résztvevők között a helyszínen SAMSUNG okosórát sorsolunk ki!

A rendezvény során a témához kapcsolódó kis ajándékkal is kedveskedünk, valamint szendvicsekkel, kávéval, üdítővel várjuk a rendezvényre érkezőket.

A rendezvény programja:

A munkavédelem és munkaegészségügy fejlesztése projekt bemutatása

Dr. Soós Adrianna a Független Egészségügyi Szakszervezet elnöke, a projekt gazdája

Ergonómiai kockázatok az egészségügyi és szociális ágazatban

Dr. Felszeghi Sára PhD egyetemi docens, munkaegészségügyi főorvos

A kiégés, mint foglalkozási megbetegedés, és mit tegyünk ellene

Zsigmond Eszter szakpszichológus, Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház

Hertelendi Annamária szolgálatvezető főorvos, Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház – moderátor

Konzultáció – javaslatok, kérdések

A rendezvény GINOP-5-3-4-00034 Pályázati támogatással kerül megvalósításra.

Várjuk Önt is az eseményre!

Dr Soós Adrianna

Elnök