Meglepetést kaptak a Szent György Kórházban fekvő gyerekek

2023-12-06 13:00:00

Meglepetést kaptak a Szent György Kórházban fekvő gyerekek, Szent György Kórház, Dr. Csermavölgyi István főigazgató

Kézügyességüket és kreatív készségüket fejleszthetik a színes építőkockák segítségével. A szetteket Nyakas Eszter ápolási igazgató osztotta szét az osztályokon lábadozó kis és nagyobb gyerekek között. De munkafüzetek és kártyajátékok és gazdára találtak a fiatalok között.

Az Amigos a gyerekekért Alapítvány jóvoltából az Általános Sebészeti Osztály Gyermeksebészeti Részlegén, az Infektológiai Osztályon, a Fül-Orr-Gégészeti Osztályon, a Gyermekosztályon, valamint a Gyermek Pszichiátriai Szakrendelés és Gondozóban lábadozó gyerekek arcára csalhattunk mosolyt Mikulás ünnepén.

A játék és a nevetés a gyógyulás fontos eszközei! Köszönjük a kis betegeink nevében is, hogy gondoltak Rájuk!