Koraszülött világnap a kórházban

2023-11-20 11:00:00

A Koraszülöttek világnapját ünnepeltük november 17-én a Szent György Kórházban! Munkatársaink szorgos kezeinek köszönhetően lilába öltözött a Gyermekosztály ambulanciája és az aula is – lufik, ernyők, vidám kis horgolt polipok hirdették, kikért is gyűltünk össze!

Színes műsorok és finom falatok gondoskodtak a picik boldogságáról, megható volt látni a megannyi mosolyt a gyerekek arcán!

Zenével, mesével, KangaTraining táncbemutatóval és Lala Bohóc Doktor gyógyításával vártuk a kisebb és nagyobb gyerekeket és családjukat, de arcfestésen és a Tálos Edit Alapítvány jóvoltából zeneovis foglalkozáson is részt vehettek.

A színes programok mellett természetesen a legfontosabb a találkozás volt, hogy az életüket a koraszülött osztályon kezdők már kisebb-nagyobb egészséges gyerekként térhettek vissza és beszélgethettek, játszhattak a nővérekkel, orvosokkal, ápolókkal.

Köszönjük támogatóink segítségét, akik hozzájárultak a mai nap sikerességéhez!

(fotók: Pápai Barna)