Ismét összefogtak a vadászok a gyermekek gyógyulásáért

2022-03-31 09:14:00

Ismét összefogtak a vadászok a gyermekek gyógyulásáért, Szent György Kórház, Dr. Csermavölgyi István főigazgató

2021 végén ismét jótékonysági vadászatot szerveztek a térségben; az ebből befolyt összeget pedig a hagyományokhoz hűen a Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház Gyermekosztályának ajánlották fel a szervezők.

8,2 millió forint gyűlt össze - ebből vásároltak készülékeket a Fejér Megye Gyermekeiért Alapítványnak. Az összefogásnak köszönhetően a kórház Gyermekosztálya három volumetriás pumpával, kettő speciális ultrahang fejjel és egy intenzíves nagyággyal gazdagodott.

2021 végén ismét jótékonysági vadászatot szerveztek, az ebből befolyt összeget pedig a hagyományokhoz hűen a Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház Gyermekosztályának ajánlották fel a szervezők.

A mostani 8,2 millió forintos adománnyal az elmúlt kilenc év alatt Fejér megyében immár 35 millió forint értékben támogatták orvosi eszközökkel a Szent György Kórház Gyermekosztályát.

Forrás, fotó: okkfehervar.hu

Tekintse meg az eseményhez tartozó kisfilmet: