II. Szakdolgozói Tudományos Nap

2024-01-25 13:00:00

II. Szakdolgozói Tudományos Nap, Szent György Kórház, Dr. Csermavölgyi István főigazgató

Második alkalommal szerveztünk a Szent György Kórházban szakdolgozóink részére tudományos napot.

Ezúttal tíz munkatársunk számolt be a programon kutatói munkájának eredményeiről. Szó volt egyebek mellett a minimál invazív robotsebészeti technológiáról, a szürkehályog-műtétekről, a primer prevenció jelentőségének a szív-érrendszeri betegségek megelőzésében, valamint a fizioterápia szerepéről azokon az osztályokon, ahol krónikus betegeket ápolnak munkatársaink.

Örömmel tölt el Bennünket, hogy munkatársaink amellett, hogy szívvel-lélekkel végzik munkájukat, fontosnak érzik a kutatói tevékenységet is, mely hozzájárul a hatékony és minőségi betegellátáshoz!