Fontos tájékoztatás a Székesfehérvár Távírda utcában található szakrendelő intézet megközelíthetősége kapcsán

2017-09-27 08:00:00

Fontos tájékoztatás a Székesfehérvár Távírda utcában  található szakrendelő intézet megközelíthetősége kapcsán, Szent György Kórház, Dr. Csermavölgyi István főigazgató

Július végén kezdődtek és várhatóan hat hónapig tartanak a Távírda utcában zajló felújítási munkálatok. Megújul az útburkolat és az ivóvíz- és szennyvíz vezetéket, valamint a csapadékcsatornát is kicserélik.

A munkálatok ideje alatt az üzletek nyitva tartása változatlan, ahogyan a szakrendelőé is.

A könnyebb megközelíthetőség és a betegek érdekében a Szent György Kórház vezetősége a felújítás idejére megnyitotta a Távírda utcai szakrendelő Kégl György u. 3. szám alatt bejáratát is.