Elismerés a Szent György Kórház dolgozóinak

2021-11-09 13:40:00

Elismerés a Szent György Kórház dolgozóinak, Szent György Kórház, Dr. Csermavölgyi István főigazgató

Miniszteri Elismerő Oklevéllel díjazták kórházunk dolgozóit! Lencsés Béláné az Onkológiai osztály főnővérének áldozatos munkáját jutalmazták; Murányi Ilona az Infektológiai osztály főnővére pedig az osztály képviselőjeként vehette át az elismerést. Mindannyian a legnehezebb betegellátási területen dolgoznak, elhivatottsággal végzett munkájuk során a betegek egészségéért és méltóságáért küzdenek nap, mint nap.

A járványhelyzetre való tekintettel - a korábbi évektől eltérően - most került sor a Magyar Ápolási Egyesület szervezésében a Magyar Ápolók Napjához kapcsolódó rendezvényre, melynek Visegrád adott otthont. Szeretettel gratulálunk minden díjazottnak!