Állami kitüntetést kapott Prof. Dr. Altorjay Áron

2023-08-22 07:20:00

Állami kitüntetést kapott Prof. Dr. Altorjay Áron, Szent György Kórház, Dr. Csermavölgyi István főigazgató

Állami kitüntetéseket, miniszteri elismeréseket adott át az augusztus 20-i nemzeti ünnep alkalmából dr. Pintér Sándor belügyminiszter augusztus 17-én, és dr. Rétvári Bence augusztus 18-án, a Belügyminisztérium márványaulájában.

A belügyminiszter előterjesztésére Novák Katalin köztársasági elnök a Magyar Érdemrend Tisztikeresztje Polgári Tagozatát adományozta kiváló szakmai munkája, különösen a daganatos betegséggel küzdők sebészeti kezelése terén több évtizede végzett tevékenysége elismeréseként Prof. Dr. Altorjay Áron sebész sebész szakorvosnak, a Magyar Tudományos Akadémia doktorának, a Fejér Vármegyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház Sebészeti Osztály osztályvezető főorvosának, Fejér vármegyei szakfelügyelő főorvosnak.

Szívből gratulálunk az elismeréshez!