LEGYÉL TE IS SZÍV BAJNOK

2023-05-22 14:50:00

LEGYÉL TE IS SZÍV BAJNOK, Szent György Kórház, Dr. Csermavölgyi István főigazgató

Székesfehérvárra látogattak hétvégén a Szív Bajnokai Alapítvány tagjai! Országos kampányuk részeként jártak városunkban.

Beck Monika és csapata csatlakoztak az Egészségsétához, majd a kórházunk Gyermekosztályán ápolt kis betegeket keresték fel; Márfy Gabriella festőművésszel, Vargáné Andrejkó Edinával, a Nemzeti Versenysport Szövetség főtitkárával, Nardelotti Ajsa és Nardelotti Zoltán muaythai világbajnokokkal, valamint Zsolt Csontos sárkányhajó világbajnokkal.

Nem érkeztek üres kézzel: a Magyar Jégkorong Szövetség és a Maci kórház jóvoltából plüss mackókat hoztak a kicsiknek, minden apróság felállhatott egy képzeletbeli dobogó legfelső fokára, és érmet is kaptak a nyakukba, Márfy Gabriella jóvoltából pedig festménnyel gazdagodott az osztály.

Köszönjük, hogy programjukkal mosolyt csaltak a kis betegek arcára!