Szent György-napi kitüntetések, kinevezések

Miniszteri kitüntetések

Dr. Dékány Erzsébet Csákvári Gyógyintézet igazgató főorvos
Batthyány Strattmann László Díj


Dr. Pál Katalin Hematológia osztályvezető főorvos
Pro Sanitate Díj

Gimesi József Bodakajtor főápoló
Egészségügyi Miniszteri Díszoklevél


Helyi kitüntetések


Dr. Sereg Mátyás II. Belgyógyászat osztályvezető főorvos
Szent György Emlékérem


Dr. Tóth Mária Radiológia főorvos
Szent György Emlékérem


Dr. Váradi Klára Jogi és adminisztrációs Igazgatóság
Szent György Emlékérem


Mayer Ágnes Fizikoterápia gyógytornász
Szent György Emlékérem


Dr. Kerkuska László Gyermeksebészet vezető főorvos
Szent György Emlékérem


Dr. Óvári Attila Csákvár Rehabilitáció osztályvezető főorvos
Kiváló Kórházi Dolgozó

Sági Antal FülOrrGégészeti o. főápoló
Kiváló Kórházi Dolgozó


Bognár Lászlóné Gyermekosztály ápolási koordinátor
Kiváló Kórházi Dolgozó


Horváth Lászlóné Számviteli osztály számviteli előadó
Kiváló Kórházi Dolgozó


Dr. Somogyi Ágota Hematológia szakorvos
Főigazgatói Dicséret


Damniczky Lajosné Pulmonológia gazdasági ügyintéző
Főigazgatói Dicséret

Mihály Mihályné Anyaggazdálkodási osztály raktáros
Főigazgatói Dicséret


Kollektíva KAIBO Főigazgatói Dicséret


Udvardiné Gubuznai Ilona Csákvár Belgyógyászat ápolónő
Kiváló Ápoló


Szabóné Farkas Ilona Szülészet-Nőgyógyászati Osztály szülésznő
Kiváló Ápoló


Rideg Mónika Szeptikus részleg ápoló
Kiváló Ápoló


Főorvosi kinevezések


1 Dr. Berek Péter Érsebészet
2 Dr. Csikós Csaba II. Belgyógyászat
3 Dr. Joó Ildikó I. Belgyógyászat
4 Dr. Kovácsai Zsolt KAIBO
5 Dr. Mess Irén FINTI
6 Dr. Montskó Valéria Infektológia
7 Dr. Müller Zsófia Infektológia
8 Dr. Pákozdi Péter Pszichiátria
9 Dr. Rubliczky Levente Szülészet-Nőgyógyászat

Adjunktusi kinevezések


1 Dr. Barabás Tamás Urológia
2 Dr. Bíró János KAIBO
3 Dr. Brassai Réka KAIBO
4 Dr. Burián Éva Infektológia
5 Dr. Deáky Zsolt Onkológia
6 Dr. Jagicza Csilla KAIBO
7 Dr. Juhos Enikő Pszichiátria
8 Dr. Kovács Ramóna KAIBO
9 Dr. Láng Judit Szemészet
10 Dr. Molnár Klára Gyermeksebészet
11 Dr. Szemenyei Mónika Reumatológia
12 Dr. Végh Andrea SBO

Szent György-napi pályamunkák


I. helyezett Dr. Eizler Kornélia Neurológia
II. helyezett Dr. Juhász Árpád Általános Sebészet
III. helyezett Dr. Burián Éva Infektológia

I. helyezett Andavölgyiné Tóth Márta ÚjszülöttCsecsemő és Gyermekosztály
II. helyezett Szabóné Hajdú Ildikó GyermekosztálySürgősségi rlg
III. helyezett Lakatosné Madler Ida Kajtor Zsófia Simon Andrea Idegosztály

Különdíj Balogné Szabó Éva Für Ivánné Belgyógyászat I.

I. helyezett Tímár László Munkavédelem
II. helyezett Szijjártó Pálné - Bércesi János Munkaügyi osztály

Prof. Dr. Romhányi György emlékplakett
Dr. Baráth Károly a Radiológia ny. főorvosa
Dr. Kuchár Ferenc a Tüdőgondozó ny. vezető főorvosa
Dr. Tóth Péter a Patológia ny. osztályvezető főorvosa

 
Vissza