Zajlanak az új berendezés beüzemelési munkálatai
2026-05-27 10:23:00
Új CT készülék érkezett a Fejér Vármegyei Szent György Egyetemi Oktató Kórházba – jelenleg a beüzemelés előkészületei zajlanak.
A berendezést hamarosan a betegek szolgálatába állítjuk, a részletekkel pedig rövidesen jelentkezünk.
(22) 535-500