Zajlanak az új berendezés beüzemelési munkálatai

2026-05-27 10:23:00

Zajlanak az új berendezés beüzemelési munkálatai, Fejér Vármegyei Szent György Kórház

Új CT készülék érkezett a Fejér Vármegyei Szent György Egyetemi Oktató Kórházba – jelenleg a beüzemelés előkészületei zajlanak.

A berendezést hamarosan a betegek szolgálatába állítjuk, a részletekkel pedig rövidesen jelentkezünk.

Oszd meg a Facebookon!