VII. Fehérvári Orvosnapok

2018-01-29 00:00:00

2018. február 2-3. között újabb rangos eseménynek ad otthont városunk, ugyanis a Szent György Egyetemi Oktatókórház ismét megrendezi a Fehérvári Orvosnapokat, a Magyar Király Szállóban.
A Fehérvári Orvosnapok immáron hagyományos lehetőség arra, hogy az alapellátás és a szakellátás munkatársai egy szakterület fejlődéséhez, vagy egy témához kötődően felmerülő kérdéseket megbeszéljék. Az alapvető célunk az, hogy a kollégák a valós hazai térben megtalálhassák a betegeik számára a legjobb utakat a folyamatosan fejlődő orvostudomány által felkínált lehetőségek és a felmerülő igények eléréséhez.

Az idei rendezvény központi témái: a fertőző betegségek és az antibiotikumos kezelések lesznek, a program megnyitó ünnepségének időpontja: 2018. febr. 02. 10 óra.