Újra együtt mozdult a Szent György Kórház közössége

2026-06-01 12:00:00

Újra együtt mozdult a Szent György Kórház közössége, Fejér Vármegyei Szent György Kórház

A Kihívás Napján idén is kiemelt helyszínként csatlakozott a Fejér Vármegyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház Székesfehérvár programjaihoz, és a helikopter-leszállópálya melletti füves terület megtelt lelkes, mozogni vágyó munkatársakkal.

A Fitt-Kórház program keretében, Pénzes Márta vezető gyógytornász irányításával közösen tornáztunk, és a korábbi évekhez hasonlóan most is szép számmal csatlakozó munkatársaink ezúttal is bizonyították, milyen erős és összetartó csapat vagyunk.

Büszkék vagyunk munkatársainkra, akik jó példával elöl járva demonstrálták az egészségmegőrzés jelentőségét. Hiszünk benne, hogy az egészség a legnagyobb értékünk, és öröm látni, hogy ezt nemcsak hirdetjük, hanem együtt, közösségként éljük meg.

Köszönjük mindenkinek, aki velünk tartott - jövőre újra találkozunk!

 

Oszd meg a Facebookon!