Újabb elismeréseket vehettek át a Szent György Kórház dolgozói

2022-09-30 17:00:00

Újabb elismeréseket vehettek át a Szent György Kórház dolgozói, Szent György Kórház, Dr. Csermavölgyi István főigazgató

Dunaújvárosban tartották meg immár tizedik alkalommal a Fejér Megyei Szakdolgozói Napot. Nem csak szakmai továbbképzés zajlott, ilyenkor adják át a Semmelweis-elismeréseket is.

Fejér megyéből idén kilenc szakdolgozó kapta meg az elismerést, ketten pedig a Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamara által alapított Aranylámpás-díjban részesültek. Semmelweis Elismerő Oklevelet vehetett át mások mellett kórházunk több munkatársa: Szűcs Andrea, Csizmadia Ágnes, Boda Bernadett, Király Mónika, Koncz Józsefné és Timárné Kis Andrea is.

Aranylámpás-díjat kapott: Nyakas Eszter, a Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház ápolási igazgatója közösségépítő munkájának elismeréseként és Erdély-Franyó Anna, a Szent Pantaleon Kórház és Rendelőintézet ápolási igazgatója.

Szívből gratulálunk a díjazottaknak!