Üdvözöljük a Bugát Pál Technikum tanulóit intézményünkben

2026-05-27 10:27:00

Üdvözöljük a Bugát Pál Technikum tanulóit intézményünkben, Fejér Vármegyei Szent György Kórház

Nagy örömmel köszöntjük kórházunkban a Székesfehérvári Szakképzési Centrum Bugát Pál Technikum 11. osztályos ápoló és egészségügyi asszisztens tanulóit, akik megkezdték szakmai gyakorlatukat intézményünkben!

Örülünk, hogy nálunk töltik ezt a fontos időszakot, hiszen nagyon vártuk érkezésüket. Bízunk benne, hogy a gyakorlat során sok új tapasztalattal, szakmai tudással és élménnyel gazdagodnak, miközben jól érzik majd magukat közösségünkben.

Különösen fontos számunkra, hogy támogathassuk azokat a fiatalokat, akik a hivatásukat az egészségügyben képzelik el. Ők a jövő egészségügyi dolgozói, akiknek munkája, embersége és elhivatottsága meghatározó lesz a következő generációk számára.

Kívánunk számukra sikeres, élményekben gazdag gyakorlatot, kitartást, sok tanulást és rengeteg pozitív tapasztalatot!

 

Szeretettel köszöntjük Őket csapatunkban!

Oszd meg a Facebookon!