Üdvözöljük a Bugát Pál Technikum tanulóit intézményünkben
2026-05-27 10:27:00
Nagy örömmel köszöntjük kórházunkban a Székesfehérvári Szakképzési Centrum Bugát Pál Technikum 11. osztályos ápoló és egészségügyi asszisztens tanulóit, akik megkezdték szakmai gyakorlatukat intézményünkben!
Örülünk, hogy nálunk töltik ezt a fontos időszakot, hiszen nagyon vártuk érkezésüket. Bízunk benne, hogy a gyakorlat során sok új tapasztalattal, szakmai tudással és élménnyel gazdagodnak, miközben jól érzik majd magukat közösségünkben.
Különösen fontos számunkra, hogy támogathassuk azokat a fiatalokat, akik a hivatásukat az egészségügyben képzelik el. Ők a jövő egészségügyi dolgozói, akiknek munkája, embersége és elhivatottsága meghatározó lesz a következő generációk számára.
Kívánunk számukra sikeres, élményekben gazdag gyakorlatot, kitartást, sok tanulást és rengeteg pozitív tapasztalatot!
Szeretettel köszöntjük Őket csapatunkban!
(22) 535-500