Tudományos nap a kórházban

2023-01-13 12:00:00

Szakdolgozói Tudományos Napot szerveztünk a Szent György Kórházban. Nagy örömünkre több mint százan vettek részt a programon!

A résztvevők számára izgalmas előadásokkal készültünk. Dr. Pápai Tibor például az ápolói kompetenciájú oxigén-és inhalációsterápiáról tartott előadást. Reszegi Imre a SKILL laborunk vezetője az alapszintű újraélesztés és a lélegeztetés változásairól, Szabó Brigitta a mesterséges táplálásról és a hozzá kapcsolódó ápolói teendőkről, Turi Viktória pedig a negatív nyomáskezelésről tájékoztatta a tudományos programunk érdeklődőit!

Nyakas Eszter ápolási igazgató szerint különösen fontosak az ilyen és ehhez hasonló szakmai rendezvények, hiszen aki a gyógyítást választotta hivatásának, elengedhetetlen, hogy képezze magát a minél hatékonyabb betegellátás érdekébe