Tisztelgés a múlt emléke előtt

2021-12-22 13:30:00

Tisztelgés a múlt emléke előtt, Szent György Kórház, Dr. Csermavölgyi István főigazgató

Fennállásának 120. évfordulóját ünnepli a Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház.

A jeles alkalomból egy kiadvány készült, mely az egészségügyi intézmény elmúlt 30 évét öleli fel, de az alapításról és a kezdeti időszakról is megemlékezést olvashatnak az érdeklődők. Az 500 oldalas könyvet a kórház főigazgatója, Prof. Dr. Bucsi László szerkesztette, a bevezetőjét Dr. Csernavölgyi István korábbi főigazgató jegyzi. Az anekdotákkal és fotókkal színesített kiadványban az osztályok utolsó három évtizedes múltjáról is megemlékeznek, az osztályvezetők tolmácsolásában.

A könyvből – mellyel a múlt és az elődök emléke előtt szeretne tisztelegni a Szent György Kórház –  minden munkatárs kapott egy példányt – 1500 még elérhető az intézmény könyvtárában. Bővebb részletekről a 06-22/535-500/1594-es telefonszámon kérhetnek felvilágosítást az érdeklődők.