Tájékoztatás látogatási tilalom elrendeléséről

2021-10-27 14:00:00

Tájékoztatás látogatási tilalom elrendeléséről, Szent György Kórház, Dr. Csermavölgyi István főigazgató

Értesítjük a Tisztelt Lakosságot, hogy a Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház teljes területére 2021. november 1. napjától visszavonásig LÁTOGATÁSI TILALMAT rendel el.

A hozzátartozóknak a bent fekvő betegek részére Seregélyesi út 3. sz. alatt található Főportán és a Seregélyesi út 16. szám alatt (a Mentőállomással szemben), továbbá a csákvári telephelyünkön csomagátvételt biztosítunk az alábbi rendben:

- munkanapokon: 8-16.30 óráig

- szombat, vasárnap és ünnepnapokon: 8-15.30 óráig

Egyéb információk: A Sürgősségi és Intenzív Betegellátó Osztályon ellátott betegek részére, csak a legszükségesebb kellékeket tudja átvenni a portaszolgálat.

Az osztályokról hazaküldésre váró csomagokat 3 napig áll módunkban tárolni és megőrizni a portán.

Megértésüket és türelmüket előre is köszönjük.

Kórház vezetősége