Pályaválasztási kiállítás – a jövő szakembereiért!
2025-10-20 10:05:00
A múlt hétvégén a Szent György Kórház is részt vett a Pályaválasztási Kiállításon a Gróf Széchenyi István Műszaki Technikumban, ahol az egészségügyet, mint hivatást népszerűsítettük.
Fontosnak tartjuk, hogy a diákok személyesen is megismerkedhessenek a különböző szakmákkal, és testközelből lássák, milyen értékes és emberközpontú munka vár rájuk az egészségügyben. Épp emiatt hamarosan nyílt napot is szervezünk, ezúttal általános iskolásoknak!
Addig is íme egy kis fényképes beszámoló a kiállításról, köszönjük, hogy szombaton is sokan ellátogattak és kíváncsiak voltak arra, intézményünk mivel várja a gyereket!
(22) 535-500