Hírek, információk

SZENT GYÖRGY NAP

Idén is megrendeztük a Szent György-napi ünnepséget! Hagyományosan minden évben ezen az eseményen mondunk köszönetet az intézményünk dolgozóinak áldozatos munkájáért és adjuk át a Szent György Emlékérmeket. Az ünnepi szónok az idei évben a Szent György Kórház belgyógyász, gasztroenterológus osztályvezető főorvosa, Prof. Dr. Izbéki Ferenc volt.   Örömünkre szolgál, hogy számos munkatársunk részesülhetett elismerésben! Idei díjazottjaink:   SZENT GYÖRGY EMLÉKÉREM: Prof. Dr. Izbéki Ferenc Dr. Joós Ibolya Dr. Tradler Evelyn Schulmann Csabáné   KIVÁLÓ KÓRHÁZI DOLGOZÓ: Frey-Egyed Boglárka Dr. Kissevichné Dr. Szakolczai Katalin Szabó János Farkasné Vancsura Ildikó Csizmadia Sándor Péterné Bakács Ágnes Szabóné Hajdú Katalin Pörgye Istvánné Kromperger János   KIVÁLÓ ÁPOLÓ: Dobai Csabáné Németh Gyöngyi Szahajdáné Machata Erika    Kiváló oktató: Erdődi Orsolya   Főigazgatói dicséretben részesült: Jankovicsné Vadászi Boglárka Dr. Gajdán László Herczog Zoltánné Vigh Tiborné Schmidtné Vasali Judit Nádasi Mariann Kajcsa Marianna   Szent György Kórházért Emlékéremmel köszöntük meg azoknak a vármegyei cégek vezetőinek a hathatós támogatását, akik a minőségi egészségügyi ellátás megvalósításához nyújtanak intézményünk számára hathatós és önzetlen segítséget már több éve!   Idei díjazottjaink: Dr. Móré Attila, az Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft. elnöke Kovács János, a Fehérvill-Ám Kft. ügyvezetője Szepesi György, a Gyurkamion Belföldi és Nemzetközi Fuvarozó Kft. ügyvezetője   Főorvosi kinevezést vehetett át: Dr. Eizler Kornélia Veronika, Pathológiai Osztály Dr. Zsidek Lajos, Traumatológiai Osztály Dr. Szemenyei Mónika, Reumatológiai Osztálya Dr. Bereczky Nándor, Radiológiai Osztály Dr. Király-Incze Enikő, Radiológiai Osztály Dr. Mátyus Mirtill, Pulmonológia Osztály Dr. Tóth Eszter, Központi Aneszteziológiai és Intenzív Betegellátó Osztály   Adjunktusi kinevezések: Dr. Kovács Miklós, Szülészet-Nőgyógyászati Osztály Dr. Nagy Gabriella, Neurológiai osztály Dr. Lakatos Viktória, II. számú Belgyógyászati Osztály Dr. Arday-Janka Zsófia, Neurológiai Osztály Dr. Dehenes Katalin, Központi Aneszteziológiai és Intenzív Betegellátó Osztály   És végül, de nem utolsósorban a pályamunkák eredményei!   Szent György Napi Pályázatok: 1. hely: Dr. Rottler Máté 2. hely: Dr. Sándor Beatrix   Szent György Napi Pályamunka: 1. Erdélyi Nóra 2. Szakasits-Bardon Linda, Bakiné Hodovánszky Erika, Szabó Berta Katalin 3. Erdődi Orsolya 4. Donka Ibolya   Szeretettel gratulálunk minden kedves díjazottnak és köszönjük a Szent György Kórus közreműködését, akik az idei évben is színvonalas előadással emelték ünnepségünk fényét!
 2024.04.25. 08:00