Bezárás

TÁJÉKOZTATÁS

Értesítjük a Tisztelt Lakosságot, hogy a Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház teljes területére 2018. január 24-től visszavonásig LÁTOGATÁSI TILALMAT rendel el.

A hozzátartozóknak a bent fekvő betegek részére a Seregélyesi út 3. sz. alatt található főportán csomagátvételt biztosítunk az alábbi rendben:
- munkanapokon: 8-18 óráig
- szombat, vasárnap és ünnepnapokon: 8-16 óráig

Megértésüket és türelmüket előre is köszönjük.

Kórház vezetősége

Nem csak gyógyítanak

2017-11-14 14:10:00

Nem csak gyógyítanak, Szent György Kórház, Dr. Csermavölgyi István főigazgató

Újabb kiállításnak ad otthont az Öreghegyi Közösségi Ház. A kórház dolgozói alkotta közösség, a Szent György Alkotókörnek a munkáiból láthatnak válogatást az érdeklődők. A festmények Balatonszabadiban, a kórház üdülőjében készültek. Szakál Antal és művészbarátainak 1999 óta minden évben a kórház üdülőjében gyűlnek össze. Céljuk, hogy hangulatos, színes képekkel javítsák a betegek kedélyét. A megnyitón Östör Annamária önkormányzati képviselő és Szabó Bakos Zoltánné, a Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház ápolási igazgatója is köszöntötte a látogatókat. A tárlatot december 3-ig lehet megtekinteni.

Oszd meg a Facebookon!