Mosolyt csaltak az arcokra

2017-12-23 10:36:00

Mosolyt csaltak az arcokra, Szent György Kórház, Dr. Csermavölgyi István főigazgató

Karácsony közeledtével a Szent György Kórház dolgozói is igyekeznek megkönnyíteni, meghittebbé tenni az intézményben gyógyulók mindennapjait. Idén sem volt ez másként. Egészségügyi intézményünk lelkes és összetartó közössége december 21-én ismét karácsonyi műsorral kedveskedett az Újszülött, Csecsemő és Gyermekosztályon lábadozó kis betegek számára. A Mits család adott zenés műsort a kicsiknek. A rendezvényre ellátogatott dr. Cser-Palkovics András polgármester is, aki ráadásul nem is érkezett üres kézzel, az önkormányzat ajándékait is elhozta azoknak a kis betegeknek, akik gyógyulásuk érdekében az ünnepet a kórházban töltik idén.

fotó: Pápai Barna