Megújult honlap, szélesebb körű tájékoztatás

2017-11-24 10:30:00

Megújult honlap, szélesebb körű tájékoztatás, Szent György Kórház, Dr. Csermavölgyi István főigazgató

"A mai felgyorsult világban az emberek az őket érintő fontos kérdésekre szinte azonnal szeretnének választ kapni. Különösen igaz ez akkor, ha egy-egy betegség ad okot nyugtalanságuknak. Számtalan egészségügyi honlap működik világszerte, azonban elengedhetetlen, hogy egészségük érdekében hiteles forrásokból tájékozódhassanak az emberek" - mondja Dr. Csernavölgyi István, a Szent György Kórház főigazgatója. Ezért is tartotta fontosnak az egészségügyi intézmény, hogy megújítsa honlapját. Aki ellátogat az fmkorhaz.hu weboldalra saját szemével láthatja, hogy a mai kor igényeinek megfelelő, könnyen kezelhető és átlátható honlap fogadja már a lakosságot. Szem előtt tartottuk, hogy minden lényeges információt megtaláljanak intézményünkkel kapcsolatban, legyen szó akár rendelési idő változásokról, buszmenetrendről, vagy épp aktuális programjainkról, beruházásainkról. Emellett természetesen szakorvosaink segítségével egészségügyi témákról, betegségekről és azok lehetséges kezeléseiről is olvashatnak folyamatosan frissülő oldalunkon, remélve, hogy ezzel is segíteni tudunk mindaddig, amíg nem kerül sor az adott vizsgálatra.

"Hosszas mérlegelés után döntött úgy a kórház vezetősége, hogy a legnépszerűbb közösségi portálon is képviselteti magát" - teszi hozzá Dr. Csernavölgyi István. Tagadhatatlan tény, hogy megváltoztak az internetezési és információszerzési szokások, ezért pár napja a Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktatókórház is csatlakozott a közösségi hálóhoz.

A Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház hivatalos weboldala:

www.fmkorhaz.hu

A Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház hivatalos Facebook oldala:

www.facebook.com/fmszgyeok.hu

A Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház hivatalos youtube csatornája:

www.youtube.com/fmkorhaz

Használják online csatornáinkat egészséggel!