Látogatási tilalom a Szent György Kórházban

2023-02-23 16:45:00

Ezúton értesítjük a tisztelt lakosságot, hogy 2023. február 24-től látogatási tilalom van érvényben a Fejér Vármegyei Szent György Egyetemi Oktató Kórházban. A hatósági intézkedés a vármegye területén működő valamennyi fekvőbeteg-szakellátást nyújtó intézményére vonatkozik. A rendelet visszavonásig érvényes.

Az egészségügyről szóló törvényben meghatározott kapcsolattartási lehetőséget (súlyos, végstádiumú betegek esetében) az intézmény a megfelelő intézkedések mellett folyamatosan biztosítja. Kiskorú beteg mellett tartózkodhat a szülője, törvényes képviselője, illetőleg az általa vagy törvényes képviselője által megjelölt személy.

A látogatási tilalom ideje alatt, a kismama mellett lehet az általa megjelölt nagykorú személy a vajúdás és a szülés alatt is.

Kérjük a lakosság szíves megértését és együttműködését!

A csomagleadásra vonatkozóan szabályok az alábbiak:

SZÉKESFEHÉRVÁR

A kórházban fekvő betegek részére az alábbi átvételi pontokon adható le csomag:

- 8000 Székesfehérvár, Seregélyesi út 3. (Főporta)

- 8000 Székesfehérvár, Seregélyesi út 16. (Mentőállomással szemben)

- Munkanapokon: 08:00 – 16:30

- Hétvégén és ünnepnapokon: 08:00 – 12:00

Átadás – átvételi szabályok: A beteg részére hozott csomagra az alábbi adatokat (nyomtatott betűvel, olvashatóan) szükséges feltűntetni: beteg neve, TAJ száma, osztály megnevezése és a hozzátartozó neve és telefonszáma. A beteg részére naponta maximum 1 csomag leadására van lehetőség, amelynek súlya nem haladhatja meg a 4 kg súlyt. A Sürgősségi és Intenzív Betegellátó Osztályon ellátott betegek részére csak a legszükségesebb kellékeket tudja átvenni a portaszolgálat.

Értékeket, valamint romlandó élelmiszert a csomagban elhelyezni szigorúan TILOS!

A beteg részéről hazaküldendő csomagot az átvételi ponton tudják a hozzátartozók átvenni, azt a Kórház legfeljebb három napig őrzi.

A csomag elvesztéséért, illetve az abban elhelyezett értékekért a Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház nem vállal felelősséget.

MÓR

A kórházban fekvő betegek részére az alábbi átvételi pontokon adható le csomag:

- 8060 Mór, Kórház utca 21. (B épület, főporta)

- Munkanapokon: 10:00 – 11:00 és 15:00 – 16:00

- Hétvégén és ünnepnapokon: 10:00 – 11:00 és 15:00 – 16:00

CSÁKVÁR

A kórházban fekvő betegek részére az alábbi átvételi pontokon adható le csomag:

- 8083 Csákvár, Kastélypark 1.

- Munkanapokon: 08:00 – 16:30

- Hétvégén és ünnepnapokon: 08:00 – 12:00