Lakossági tájékoztató

2025-10-17 13:00:00

Lakossági tájékoztató, Fejér Vármegyei Szent György Kórház

Ezúton tájékoztatjuk a tisztelt lakosságot és betegeinket, hogy 2025. október 18. napja (szombat) a 2025. évi munkaszüneti napok körüli munkarendről szóló 11/2024. (IV. 8.) NGM rendelet értelmében munkanapnak minősül, azonban az egészségügyi szolgáltatások tekintetében ezen a napon a járóbeteg-ellátás szünetel.

Ennek megfelelően a Fejér Vármegyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház II. számú Járóbeteg-Szakrendelő, a Móri Rendelőintézet, valamint a Sárbogárdi és az Enyingi Rendelőintézet szombaton zárva tartanak.

Kivétel ez alól a Távirda utcai I. számú Járóbeteg-Szakambulancia, ahol a Reumatológiai Szakrendelés fogadja a betegeket 2025. október 18-án (szombaton), a korábbi előjegyzések alapján.

A felnőtt orvosi ügyelet, melyet az Országos Mentőszolgálat működtet, a nap 24 órájában elérhető. Az ügyelet a Szent György Kórház Sürgősségi Osztályának bejárata felől közelíthető meg (2067-es rendelő).

A gyermekorvosi ügyelet a Seregélyesi út 3. szám alatt várja a gyerekeket 8:00 és 20:00 óra között.

Éjszakai gyermekellátás a Szent György Kórház Gyermeksürgősségi Ambulanciáján biztosított.

Oszd meg a Facebookon!