Köszönet

2026-05-22 12:31:00

Köszönet, Fejér Vármegyei Szent György Kórház

Idén is összefogtak az erős emberek, és a Predator SE szervezésében megtartották a Nagyok a kicsikért fesztivált!

A Fejér Megye Gyermekeiért Alapítványnak ajánlották fel a rendezvényen befolyt összeget - a legkisebbek gyógyítását támogatva a kezdeményezéssel.  

Oszd meg a Facebookon!