Kitüntetést kapott a nemzeti ünnep alkalmából a Szent György Kórház két munkatársa

2023-03-15 20:00:00

Az 1848-as forradalom és szabadságharc 175. évfordulója alkalmából rendeztek ünnepséget a Belügyminisztériumban. Az ünnepség keretében elismeréseket is átadtak, 105-en vehettek át kitüntetést, melyeket Pintér Sándor belügyminiszter adott át.

Magyar Érdemrend Lovagkeresztje polgári tagozat kitüntetésben részesült Prof. Dr. Izbéki Ferenc belgyógyász, gasztroenterológus, a Fejér Vármegyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház oktatási és tudományos orvosigazgató-helyettese és I. Belgyógyászati Osztály osztályvezető főorvosa, egyetemi magántanára az egészségügyi szakterületen közel negyven éven keresztül végzett kiemelkedő szakmai és vezetői tevékenysége elismeréséül. Valamint Dr. Kovács Attila, a a Fejér Vármegyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház orvosigazgatója több mint három évtizedes kimagasló szakmai tevékenysége elismeréséül.

Szívből gratulálunk az elismeréshez!

(Fotó: Francz Ilona fotóriporter)