Gyermeknapi meglepetés

2026-05-29 10:53:00

Gyermeknapi meglepetés, Fejér Vármegyei Szent György Kórház

A közelgő Gyermeknap alkalmából színes építőkockákat kaptak a Fejér Vármegyei Szent György Egyetemi Oktató Kórházban gyógyuló kis betegek.

Ezúttal is az Amigos a Gyerekekért Alapítvány jóvoltából ajándékozhattuk meg őket - Fodor Szilvia ápolási igazgató-helyettes adta át nekik a játékokat, amelyeket hazavihetnek magukkal.

A játék és a vidám pillanatok a gyógyulás fontos részei — hálásan köszönjük nagylelkű felajánlásukat! 

Oszd meg a Facebookon!