Gyermeknapi meglepetés
2026-05-29 10:53:00
A közelgő Gyermeknap alkalmából színes építőkockákat kaptak a Fejér Vármegyei Szent György Egyetemi Oktató Kórházban gyógyuló kis betegek.
Ezúttal is az Amigos a Gyerekekért Alapítvány jóvoltából ajándékozhattuk meg őket - Fodor Szilvia ápolási igazgató-helyettes adta át nekik a játékokat, amelyeket hazavihetnek magukkal.
A játék és a vidám pillanatok a gyógyulás fontos részei — hálásan köszönjük nagylelkű felajánlásukat!
(22) 535-500