2022-01-26 15:25:00

Felhívás, Szent György Kórház, Dr. Csermavölgyi István főigazgató

A Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház ezúton hívja fel a lakosság figyelmét, hogy ismeretlen személyek az elmúlt napokban több embert véletlenszerűen - jellemzően telefonon - felkerestek, hogy a Gyermekszemészeti osztály részére gyűjtést szerveznek, egy speciális eszköz megvásárlásához. Információink szerint felajánlják, hogy futárt küldenek a minimum háromezer forint összegű támogatásért, melyről bizonylatot is állítanak ki, így alkalmas az adóalap csökkentésére is.

A Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház vezetősége ezúton erősíti meg, és hívja fel a lakosság figyelmét, hogy nem kezdeményezett és nem szervez gyűjtést, így kéri a lakosok kellő körültekintését. Aki e tárgyban már adományozott, vagy akihez felhívást intéznek a jövőben, kérjük forduljon az illetékes rendőrkapitánysághoz.