Fehérvári Orvosnapok

2022-02-02 07:00:00

Fehérvári Orvosnapok, Szent György Kórház, Dr. Csermavölgyi István főigazgató

Ismét tudományos konferencia keretében cserélnek eszmét az egészségügyi szakemberek. A tavalyi évhez hasonlóan azonban 2022-ben is online formában kerül megrendezésre a Fehérvári Orvosnapok elnevezésű programsorozat.

A tudományos szimpózium központi témája ezúttal a pszichoszomatikus betegségek. Az online konferenciát 2022. február 4 - 5. között szervezi meg a Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház. A Fehérvári Orvosnapokon a családorvosok és a kórházi orvosok egyaránt részt vesznek, az adott témát nemzetközileg elismert hazai szakemberek bevonásával beszélik meg – ezúttal a virtuális térben. Alapvető cél, hogy az orvosok a valós hazai térben megtalálhassák a betegeik számára a legjobb utakat a folyamatosan fejlődő orvostudomány által felkínált lehetőségek és a felmerülő igények eléréséhez.