Elismerések a Vármegyenapon

2023-05-19 20:52:00

Elismerések a Vármegyenapon, Szent György Kórház, Dr. Csermavölgyi István főigazgató

Idén Dégen, a közelmúltban felújított Festetics-kastélyban rendezték meg a Fejér Vármegyei Önkormányzat legnagyobb saját ünnepét, a Vármegyenapot.

A programon nem csak a térség minőségi termékeit előállító termelői és kézművesei mutatkoztak be, hanem elismeréseket, díjakat adtak át! A rendezvényen a Fejér Vármegyei Önkormányzat Közgyűlésének döntésének értelmében Dr. Berzsenyi Zoltán Díjat vehetett át Dr. Tóth Jenő, aki 1997 óta intézményünk Szemészeti Osztályának osztályvezető főorvosa, a több évtizedes fáradhatatlan gyógyító munkája, kimagasló tudományos tevékenysége, példamutató emberi magatartása elismeréseként.

A közelmúltban elnyerte - más intézmények mellett - a Szent György Kórház az „Energiatudatos Kórház” címet. A Vármegyenapon vehette át a díjat Prof. Dr. Bucsi László főigazgató dr. Sági Zsolttól, a Magyar Innováció és Hatékonyság Nonprofit Kft. képviselőjétől.

A rendezvényen a Szent György Kórus műsora színesítette a palettát.

Szeretettel gratulálunk minden díjazottnak!

(fotók: fejer.hu)