Az Ápolók Nemzetközi Napjára a kórházparancsnok ajándékot adott át az ápolóknak

2021-05-13 15:30:00

Az Ápolók Nemzetközi Napjára a kórházparancsnok ajándékot adott át az ápolóknak, Szent György Kórház, Dr. Csermavölgyi István főigazgató

Pál Norbert r. alezredes, kórházparancsnok 2021. május 12-e, az Ápolók Nemzetközi Világnapja alkalmából Nyakas Eszter Ápolási Igazgató Asszonynak átadta Dr. Halmosi Zsolt r. vezérőrnagy úr, rendőrségi főtanácsos, országos kórház-főparancsnok megtisztelő jókívánságait, egyben tolmácsolta vezérőrnagy úr hálás köszönetét a nehéz időkben közösen végzett, betegellátásban nyújtott elkötelezett munkáért és odaadó hivatástudatért.  Pál Norbert rendőr alezredes kórházparancsnok úr egy, az enyingi fazekas, Kató Balázs által készített kerámia dísztállal köszönte meg a Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház ápolóinak a pandémia alatt végzett áldozatos munkáját.Hangsúlyozta, hogy a koronavírus okozta pandémia miatt most az egész világon reflektorfénybe kerültek az ápolók, akik legalább olyan elkötelezettséggel végzik a munkájukat, ahogy Florence Nightingale, és kijelenthető, hogy a járvány után sem feledjük el az Önök áldozatos munkáját!

A kórház vezetősége valamennyi ápoló nevében nagy tisztelettel köszönjük kedves ajándékukat és megható szavaikat.