ÁLLÁSHIRDETÉS

2022-03-25 15:55:00

ÁLLÁSHIRDETÉS, Szent György Kórház, Dr. Csermavölgyi István főigazgató

A Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház (a továbbiakban: Oktató Kórház) álláslehetőséget kínál, határozatlan időre,

INFORMATIKAI OSZTÁLY OSZTÁLYVEZETŐ-HELYETTES munkakörbe.

Feladatok:

Az Informatikai osztály szervezeti egység tagjaként, az osztályvezető helyetteseként közreműködik az Oktató Kórházban és telephelyein az osztályvezető funkció erősítéséhez, a vezetési és irányítási feladatok másodlagos ellátásában, ellátja az osztályvezető távolléte esetén annak helyettesítését.

Előírt végzettség és tapasztalat:

  • felsőfokú szakirányú informatikai végzettség,
  • legalább 5 éves szakmai tapasztalat nagyvállalati környezetben,
  • legalább 3 éves vezetői tapasztalat.

Elvárt képességek:

  • pontosság, precizitás, teherbírás,
  • jó szervező-, kapcsolatteremtő készség,
  • megbízhatóság, empátia.

Feltételek:

  • magyar állampolgárság,
  • cselekvőképesség,
  • a SARS-COVID-2 elleni védőoltással való rendelkezés, vagy a mentesítésről szóló orvosi szakvélemény bemutatása,
  • büntetlen előélet.

Előny:

  • tapasztalat informatikai ügyfélszolgálat irányításban,
  • tapasztalat informatikai projektek irányításban,
  • tapasztalat Linux, Windows szerverek üzemeltetésében,
  • tapasztalat szerver vMware virtualizáció használatában,
  • tapasztalat informatikai közbeszerzések kivitelezésében,
  • tapasztalat DKÜ, NEIT rendszerek használatában.

Jogviszony: Az egészségügyi szolgálati jogviszonyról szóló 2020. évi C. tv. rendelkezései szerint, 4 hónapos próbaidő kikötésével.

Foglalkoztatás időtartalma: határozatlan idejű egészségügyi szolgálati jogviszony.

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Munkavégzés helye: 8000 Székesfehérvár, Seregélyesi út 3.

Jelentkezés: elektronikus úton, Varga Judit Humánpolitikai osztály osztályvezetőjénél, a jvarga@mail.fmkorhaz.hu e-mail címen, az elektronikus levél tárgyában kérjük feltüntetni: „INFORMATIKAI OSZTÁLY OSZTÁLYVEZETŐ-HELYETTES jelentkezés”.

Jelentkezéshez csatolandó:

  • fényképes, részletes EUROPASS formátumú önéletrajz,
  • motivációs levél, amely tartalmazza a bruttó fizetési igény megjelölését,
  • a végzettségekről, szakképzettségekről szóló okiratok digitális másolatai,
  • hozzájáruló nyilatkozat arról, hogy a pályázatot az elbírálásban részt vevő személyekmegismerjék,
  • hozzájáruló nyilatkozat arról, hogy a pályázó a pályázati anyagban foglalt személyesadatainak – a pályázati eljárással összefüggésben szükséges-kezeléséhez hozzájárul.

Jelentkezési határidő: 2022. április 25.

A munkakör betölthető: azonnal.

A munkakör betöltésének feltétele 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány.

A munkáltatóval kapcsolatos további információ a www.fmkorhaz.hu honlapon található.

Oszd meg a Facebookon!