A legfontosabb tudnivalók

2023-06-07 12:50:00

A legfontosabb tudnivalók, Szent György Kórház, Dr. Csermavölgyi István főigazgató

fotó: pixabay

Több mint 1 hónapja működik az új időpontfoglaló rendszer a Szent György Kórház Központi Laboratóriumában – összegeztük a legfontosabb tudnivalókat a tapasztalatok alapján:

ONLINE FOGLALÁS esetén célszerű valódi e-mail címet megadni, hiszen arra érkezik a visszaigazolás

– akinek nincs e-mail címe, adja meg egy hozzátartozója elektronikus elérhetőségét – a beutalón szereplő formában kell a nevet beírni a regisztrációs felületre

– ha SÜRGŐSSÉGI BEUTALÓT kapott, nincs szükség időpontfoglalásra – keresse fel a Seregélyesi úti Központi Laboratóriumot, és húzzon sorszámot a behívó automatán a „Sürgős beutalóval érkeztem” feliratra kattintva. (A háziorvosi sürgősségi beutaló 3 munkanapig érvényes)

„ÜTEMEZETT SZAKORVOSI BEUTALÓVAL” és TERHELÉSES VIZSGÁLATRA csak telefonon (+36 21 223 3131 H-P: 11.00-14.00) vagy személyesen (Központi Laboratórium 1.ablak H-P: 700-15.00) lehet bejelentkezni

– a VÁRANDÓSOK a beutalójuk szerinti (háziorvosi/ szakorvosi) táblázatban foglalhatnak online időpontot. Amennyiben nincs szabad hely a szükséges időpontban, kérjenek telefonon vagy személyesen időpontot (lsd. fent)

– a behívás nem érkezési sorrendben történik

A vérvétel napján:

– terheléses vizsgálat esetén éhgyomorra kell érkezni, vagy ha a beutalót író orvos kifejezetten ezt kéri (minden egyéb esetben fogyaszthat könnyű reggelit a vérvételt megelőzően, rendszeresen szedett gyógyszereit vegye be 1 pohár vízzel)

NE FELEJTSÜK OTTHON: TAJ kártya, a személyigazolvány, lakcímkártya, beutaló

– minden esetben húzzunk sorszámot érkezéskor

– elsőként az adminisztrációs teendőket végzik el a szakemberek, ezt követi majd a vérvétel

– a húzott sorszámot kell figyelni a kijelzőn

Online időpontfoglalás és egyéb információk:

www.synlab.hu